Aktuality‎ > ‎

Oficiální otevření

přidáno: 3. 5. 2011 4:52, autor: Martin Klajn
14.dubna 2011 bylo oficiálně otevřeno nízkoprahové zařízení STATION 17 v Blatné. STATION 17 se otevřelo klientům již od 1.února 2011, na oficiální otevření si však zařízení muselo počkat až bude "po záběhu".
Pro popsání atmosféry oficiálního otevření budu citovat novinový článek p.Šavrdy:

„Vidím to jako dobrý začátek dobré věci“, zhodnotil krajský protidrogový koordinátor Marek Nerud otevření nízkoprahového centra pro mládež „STATION 17“ v Blatné

Blatná- Jako když kdysi dávno rabín Löw oživil legendárního golema vetknutím šému do jeho čela, tak nynější blatenský starosta Mgr. Bohuslav Navrátil slavnostním přestřižením pásky dal oficiálně zelenou nízkoprahovému centru pro mládež „STATION 17“ v Blatné. Celému aktu bylo přítomno na čtyřicet hostů, mezi nimi i místostarosta Pavel Ounický, bývalý první muž Blatné Josef Hosperger, krajský protidrogový koordinátor Marek Nerud a nemohl chybět Michal Němec, předseda občanského sdružení Prevent, které je provozovatelem zařízení. Následovala prohlídka vnitřních prostor celého zařízení, promítání videa z rekonstrukce prostor a malé občerstvení, které připravili pracovníci nízkoprahového centra.


Comments